KOUČINK

Rozvoj lidí je pro nás zásadním tématem. Ať již se něco zadrhne u jedince či se potřebuje posunout v jakékoli oblasti svého života, nebo se Vaše rodinná situace dostala do stádia, které hrozí koncem vztahu a dopadem na děti, využíváme technik a ověřených postupů, které Vám pomohou.

Koučink pro život (life coaching) poskytuje převážně jednotlivcům v nejrůznějších životních situacích Míša Kopalová – certifikovaná koučka u Ericsson College International. Speciální službou je pak koučink mužů, kteří mohou být úspěšní v byznyse, ale složitěji hledají vizi a praktické metody, jak vést svojí rodinu a zlepšit svojí komunikaci s manželkou. Zde využívá svoje zkušenosti rodinné mediátorky i matky 3 dětí.

 

Koučink pro firmy a skupiny lidí

Individuální i týmové koučování v rámci employer brandingu usnadňuje osobnostem uvnitř týmu sžít se se značkou i jejím směřováním. Zaměstnanci, kteří přicházejí do kontaktu s klienty, by měli reprezentovat firmu tak, že klienti zaregistrují pozitivní odlišnost oproti ostatním společnostem. Budou se tak ke značce dál s radostí hlásit, kupovat a doporučovat její produkty nebo služby.

 

Vedle toho nabízíme týmové koučování, včetně specifického produktu ve formě tanečního koučinku. Ten za pomocí zábavných pohybových aktivit pro muže i ženy nabízí relaxaci i osobní růst pomocí koučovacích technik spojených s pohybem, opět pod vedením Míši Kopalové.